Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Views
uk: Види

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Carousel
uk: Карусель

en: Style Settings
uk: Параметри стилю

en: Apply
uk: Застосувати

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Offset
uk: Зміщення

en: of
uk: з

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Perspective
uk: Перспектива

en: Asc
uk: Зрост

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування
