Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
