Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: of
ca: de

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
