Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: of
cs: z

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
