Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: of
el: από

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
