Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Views
fr: Vues

en: Sort by
fr: Trier par

en: Style Settings
fr: Paramètres de style

en: Apply
fr: Appliquer

en: Max Width
fr: Largeur maximale

en: Offset
fr: Décalage

en: of
fr: sur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Available Breakpoints
fr: Points de ruptures disponibles

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.

en: Show Play/Pause Button
fr: Afficher le bouton lecture/pause
