Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Views
gl: Vistas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: of
gl: de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
