Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Views
it: Viste

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Style Settings
it: Impostazioni stile

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: of
it: di

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
