Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Views
lv: Skati

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: of
lv: no

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
