Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Views
nl: Overzichten

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Apply
nl: Toepassen

en: of
nl: van

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Behavior Settings
nl: Gedraginstellingen
