Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
