Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
