Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Views
ru: Представление

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Carousel
ru: Карусель

en: Style Settings
ru: Настройки стиля

en: Apply
ru: Применить

en: Max Width
ru: Максимальная ширина

en: Offset
ru: Пропустить

en: of
ru: из

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
