Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.15) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: of
sk: z

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
