Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Views
de: Ansichten

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Carousel
de: Karussell

en: Style Settings
de: Stileinstellungen

en: Apply
de: Anwenden

en: Max Width
de: Maximale Breite

en: Offset
de: Versatz

en: of
de: von

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Perspective
de: Perspektive

en: Asc
de: Aufsteigend
