Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Views
fi: Näkymät

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: of
fi: /

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
