Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Views
hu: Nézetek

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: of
hu: /

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
