Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: of
id: dari

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
