Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: of
kn: ನ
