Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
