Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.16) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Views
sv: Vyer

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: of
sv: av

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
