Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: None
hu: Nincs

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Views
hu: Nézetek

en: Play Slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Master
hu: Mester
