Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: None
fa: هیچ

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Views
fa: نماها

en: Master
fa: مدیر
