Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
