Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
