Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
