Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir
