Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць
