Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
