Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
