Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Apply
ca: Aplica
