Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně
