Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Layout Settings
cy: Gosodiadau cynllun
