Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
