Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Middle
de: Mitte

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Fade
de: Überblenden

en: Style Settings
de: Stileinstellungen

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Apply
de: Anwenden

en: Max Width
de: Maximale Breite

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Top Middle
de: Oben Mitte

en: Bottom Middle
de: Unten Mitte

en: Minimum Height
de: Minimale Höhe

en: Layout Settings
de: Layout Einstellungen

en: Height value
de: Höhe

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Unique ID
de: Eindeutige ID

en: Min Height
de: Minimale Höhe

en: Height unit
de: Höheneinheit

en: Pixels (px)
de: Pixel (px)
