Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
