Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Linear
et: Lineaarne

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav
