Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Bottom
eu: Behean

en: Desc
eu: Beheraka

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
