Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی
