Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Apply
fi: Käytä

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset
