Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Linear
fr: Linéaire

en: Sort by
fr: Trier par

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Fade
fr: Fondu

en: Style Settings
fr: Paramètres de style

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Apply
fr: Appliquer

en: Max Width
fr: Largeur maximale

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Top Middle
fr: Haut centré

en: Bottom Middle
fr: Bas centré

en: Layout Settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.

en: Max Width (px)
fr: Largeur maximale (px)
