Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Apply
gl: Aplicar
