Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
