Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Apply
hi: लागू करें
