Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
