Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ
