Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja
