Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Bottom
it: In fondo

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Style Settings
it: Impostazioni stile

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Apply
it: Applica
