Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Apply
ja: 適用

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Zoom
ja: ズーム

en: Asc
ja: 昇順
