Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
